>SAYIN YOLCULARIMIZ…

Yayınlandı: 12 Mart 2009 / KATEGORİZE EDEMEDİKLERİM...

>10 Şubat henüz şafak sökmedi. 6.30 Harem otobüsüne biletim var. yaklaşık 4 aydır her salı sabahı olduğu gibi Alper bırakıyor beni otogara.
Ali Kul ÇPL. deki son haftam ; pek gönülsüzüm gitmeye. O da ne? Ufuktan güneş kendiin gösteriyor. Gökyüzü kıpkızıl. Keyfim biraz yerine geliyor. Harem-Kadıköy-İDO iskelesi istikametinde bir elimde çantam bir elimde çayım pek bir keyifliyim canım!
8.50 Bakırköy-Avcılar deniz otobüsü. Yola çıkıyoruz , denizi, martıları izliyorum. 5. dk. geçmiyor o da ne sallanmaya başlıyoruz ama öyle böyle değil. Gemi bir o yana yatıyor bir bu yana. Lodos fırtınasına yakalandık. Kaptanın sesi ; SAYIN YOLCULARIMIZ ŞİDDETLİ FIRTINA NEDENİYLE GEMİ HAREKETİNDEN OLUMSUZ ETKİLENECEK KİŞİLERİN ÖNLEMLERİNİ ALMASI RİCA OLUNUR.
Kısaca diyor ki, aman koltuklara, ortalığa, birbirinizin üzerine kusmayın kalkın tuvalete koşun ya da poşetleri hazırlayın:)
güç bela yanaştık Bakırköy’e benim yolum daha uzun ya istifimi bozmadım. Amaa bir anons daha “Hava muhalefeti sebebiyle Avcılar seferi iptal”
Aman allahım!!! Hava berbat, elimde valiz, kıyafaetlerim nispeten baharlık… Hemen şemsiyemi bir çırpıda çıkarıp toparlanıp yola koyuluyorum. Hayatımda da Bakırköy den Avcılar’a otobüs-taksi yoluyla gitmemişim. saat 9.40 ve 10.30 da okluda dersim başlıyor: Panik mi oldum ne?

Neyse Avcılar’a gittiğinden emin olduğum Şener Üşümezsoy’un peşine takılıyorum:)) Nasıl bilmem her hafta görüyorum onu avcılar da iniyor, belli ki üniversiteye gidiyor. Neyse ki peşine takıldığım grup kalabalıklaşıyor ve iki taksi halinde adam başı 9 YTL. ye Avcılar’a ulaşıyoruz.
Fotoğraf makinemi neden almadım yanıma diye bir kez daha hayıflanıyorum…

Bu arada yeniden blog’uma hoşgeldim. ama bu sefer anlatacak çok şeyim var. Hem unutuyorum okuduğum kitapları, izlediğim filmleri ve gezdiğim yerleri en iyisi bu yöntem sanırım.
Uzun lafın kısası yeniden buradayım!!!

Reklamlar
yorum
  1. Zeugma dedi ki:

    >Merhaba,Az önceki ziyaretinizle keşfettim güzel blogunuzu..Yeni yazılarınızı bekleyeceğim..Sevgilerimle..

  2. Zeugma dedi ki:

    >Hmmm.. Sayaçtan tıkladığım için bu sayfa gelmiş. Şimdi çözdüm.Ayrıca izleyenler listesinde avatarın olmadığı için en sona kaymışsın canım :)Sevgiler bıraktım..

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s